Březen 2008

Tina Barret

25. března 2008 v 20:38 | kikina


Tina Anne Barret, narozená 16. září 1976 v západním Londýně. Její přezdívka je buď Tin nebo Tina-tenny. Je narozená ve znamení Panny, má velké hnědé výrazné oči, černé vlasy a velikost nohy 36. Tina je rozvážná a spolehlivá dívka, ale ve skupině je za chytrou rádkyni, diplomatku a perfekcionalistku.

Jo Omeara

25. března 2008 v 20:35 | kikina
Jo O'Meara

Jo O'Meara

zpěvačka, herečka

Datum narození: 29.04.1979 Místo narození: Rush Green, Essex, Anglie znamení: býk

Bradley McIntosh

25. března 2008 v 20:31 | kikina
Jméno:Bradley John McIntosh
Narozen: 8.8. 1981
v Londýnském Westminsteru
Znamení:Lev
Oči:Hnědé
Výska:168cm
Oblíbená barva:Modrá
Přezdívka: Brad, Tosh
Sourozenci: Natasha, nevlastní: Jasmina, Stephen.V třinácti letech se jeho rodiče rozvedli. Se svou sestrou Natashou založil skupinu "Krisp" a později s kamarádem "Slyem" založil rapové duo "Two Track".
Do S club 7 se dostal přes jednu známou, která pracovala s jeho otcem ve studiu. Ta se na jedné párty seznámila se Simonem Fullerem, který hledal mladé zpěváky pro novou popovou skupinu a zmínila se mu o Bradleym.

s-club7 fotoo

25. března 2008 v 20:26 | kikina

S-club7 foto

25. března 2008 v 20:21 | kikina
Obrázek “http://sclub7.xf.cz/miami.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

návod na domácí masku na vlasy

25. března 2008 v 20:11 | kikina


NA POŠKOZENÉ VLASY
příprava: hrníček,med,olej a 1vajíčko
postup:do hrníčku vyklepneme sirové vajíčko,přidáme lžičku medu a nalijeme na polévkovou lžíci olej.Rozmixujeme a nalijeme na vlasy,necháme působit 20min, smyjeme vodou a umyjeme šamponem.

Tvoje vlasy budou lesklý,silný a bez lupů ! ! !

návody nadomácí pletové masky

25. března 2008 v 20:10 | kikina.aaa
NÁVODY NA DOMÁCÍ PLETOVÉ MASKY
Maska pro citlivou plet
Z avokada si muzes vytvorit regeneracni masku pro citlivou plet.Vydlabej z avokada dužinu a rozmačkej ji na kašičku. Pak ji rovnoměrně nanes na oblicej.Nech 10 minut pusobit a nakonec ji smej pomoci kosmetickych tamponu.Závěrem ošetři obličej pletovou nebo tonizujici vodou. Tvoje plet bude jemná.
Maska pro rozjasneni pleti
Pro rozjasneni pleti je vhodná třeba bílkovo-medová maska. 1-2 bílky smíchej s 1 lžičkou medu a vyšlehej do pěny. Poté masku nanes na obličej, ale vynech místa okolo očí a rtů. po 10 - 15 minutách masku umyj a plet namaž hydratačním krémem.

veselé velikonoce!

22. března 2008 v 15:03 | kikina
bunny in love with carrot přeji všem veselé velikonoce.Barvěte vajíčka,plette pomlázky a přeji vám aby jste viděli nějaké ty zajíčky,kuřátka a jiné jarní zvířátka.
chick eatingeaster bunny peak out eggeaster bunny with egg givemouse sweeping welcome

John Travolta

13. března 2008 v 16:50 | kikina

datum narození: 18. 2. 1954 (Englewood, New Jersey, USA)
John se narodil jako nejmladší z šesti dětí Salvatorovi bývalému poloprofesionálnímu hráči fotbalu a Helen učitelce herectví. Od 12 let se stal členem místní herecké skupiny a brzy poté se objevil na jevišti. Dlouho také navštěvoval taneční kurzy. V 16 letech opustil školu a vydal se na hereckou kariéru. Zpočátku se objevil v několika desítkách reklam a v divadelních hrách. Do televize pronikl v roce 1972 menšími rolemi v několika televizních seriálech.jeho největší role byla-POMÁDA

Eva Longria-životopis

12. března 2008 v 19:26 | kikina

Eva Longoria

herečka

Datum narození:15.03.1975
Místo narození:Corpus Christi, Texas, USA
Znamení: Ryby

Eva Longoria - životopis

Narozena 15. března 1975 v Texasu, americká filmová a hlavně seriálová herečka. V posledních letech uznávaná modelka, která se objevuje v reklamních kampaních různých společností a v ruzných seriálů (zoufalé manželky)

Eva Longria-fotky

12. března 2008 v 19:20 | kikina
Eva_Longoria22.jpg001_Eva_Longoria0.jpg
křeček džungarský

11. března 2008 v 14:46 | kikina
Je nejvýše 9 cm dlouhý,na zádech má černý proužek. Má velmi malé nožky, které jsou většinou schované pod tělem. V zimě může tento křeček změnit barvu srsti na sněhovou bílou. Toto zbarvení může mít i po celý rok. Křečík Džungarský obývá stepi a tundry jižní a střední Sibiře. Pokud je tento křeček chován doma při pokojové teplotě, zůstává jeho letní srst i v zimě.
vedecké jméno:
Phodopus sungorus
velikost:
 • délka tela je 10 až 12 cm
 • délka ocasu je 1 cm
dosažitelný vek:
 • asi 2 roky
zpusob života:
 • samotár aktivní vecer a v noci
rozšírení:
 • stepi v severní, strední a východní Asii
hmotnost:
 • 35 až 50 g
· zdravá samice privádí na svet mládata 3x i 4x rocne

hračky,prolézačky

8. března 2008 v 17:26 | kikina
SUD
náhled obrázku
TUNEL
náhled obrázku
ZÁVĚSNÝ PELÍŠEK
náhled obrázku
PROLEJZACÍ KOSTKA
náhled obrázku
KOULE
KOLOTOČ
Kolotoč plastový závěsný plný

vybavení klece

8. března 2008 v 17:23 | kikina
miska na žrádlo keramická,plastová
napáječka nebo miska na vodu
hračky
podestílka
Luční seno 16l
domeček
náhled obrázku
atd...

bydlení

8. března 2008 v 17:12 | kikina
jak by křeček měl bydlet
 • Nejdůležitější věc pro křečka je dobré bydlení - dostatečně velké a čisté. a od toho se také jeho chování dále částečně odvíjí. Pro křečka džungarského se nejlépe hodí terárium-akvárium, někdy také klec, ale ta je lepší spíše pro větší křečky, nebo morčata
 • .2.) styl chování křečků - tzn. jestli si s křečkem budeme hrát a častěji ho pouštět ven z terárka, nebo jestli na něj nebudeme mít tolik času a on bude odkázán na prostor terárka - v prvním případě nebude muset být tak veliké-postačí základní plocha pro jednoho křečka - přibližně (z vlastní zkušenosti) 30x20cm.
 • 3.)zavěšení "pitítka"(napajedla vody), které je nejlepší zavěsit na okraj akvárka tak vysoko, aby se křeček nemusel příliš natahovat, což je ovlivněno rozměry-výškou akvárka a rozměry napajedla, nejlepší výška terárka pro většinu napajedel je asi 26-20 cm - což je i výška optimální pro to aby nám křeček neutekl.

zlatý křeček

8. března 2008 v 17:06 | kikina
ZLATÝ KŘEČEK
Křeček zlatý (mesocricetus auratus) pochází ze Sýrie, proto se mu někdy říká syrský. Ve své domovině obývá oblasti pouští a polopuští se suchým a teplým klimatem. Ve dne spí zavrtán v písku. Teprve večer, když se ochladí, vylézá za potravou. Výpravy za jídlem bývají dlouhé, křeček naběhá i několik kilometrů za noc.
Křeček se řídí převážně čichem. Pachové žlázy, kterými značkuje své teritorium, jsou umístěny ve slabinách. Zrak není hlavní funkcí, křeček používá hlavně čich a sluch. Je výborný běžec, skokan, rád šplhá a zdolává překážky. V přírodě se ukládá k zimnímu spánku. Křeček není dlouhověký, žije 3-5 roků.

co by měl mít králík v kleci?

8. března 2008 v 16:43 | kikina
Co by měl mít králík v kleci
 • Domeček
 • Jesličky na seno
 • Podestýlku
 • Misku na krmení
 • Napáječku
 • Záchůdek
 • dřevo na hlodání
DOMEČEK
-můžete pro svého králíčka pořídit domeček např:ze dřeva nebo keramiky. Domeček by měl mít rozměry alespoň 35x35x30 cm . Některé domečky mohou být i menší, záleží na plemeni králíčka.
JESLIČKY NA SENO
-By měl mít zaručeně každý králík ve své kleci. Seno je pro králíky velmi důležité, protože jim prospívá, nemáme díky němu zažívací problémy a také velice chutná. Seno se dá do jesliček a my si už jen vybíráme stébla trávy. Jesličky se totiž snadno připevní na kovové mříže klece nebo se položí do klece či terária.
PODESTÍLKA
-Většinou se používají hobliny. Ty jsou svým způsobem dobré, protože jsou docela měkké, králíčci, se po nich rádi povalují a také je velmi rádi vyhazují z klece ven :-D
Dále je dobrá podestýlka seno nebo kukuřičná podestýlka z vřeten, která také velmi dobře saje moč (pozor, nekupujte příliš jemnou, jinak se vašemu králíčkovi může zanítit do očí). Naprosto ŠPATNÉ JSOU JAKO STELIVO PILINY!
Miska na krmení:
Nejlepší je keramická nebo porcelánová miska. králíčci totiž můžou takovou plastovou misku snadno převrhnout nebo rozkousat a pak by jim krmení v naší podestýlce už tolik nejelo. Keramickou misku převrhnou jen opravdoví borci :-)
RŮZNÉ TIPY NA HLODÁNÍ:
Minerální kostka s vitamíny
KLEC
A to vše dáme samozřejmě do té největší klece, kterou nám můžete nabídnout :) . Klec by měla mít nejméně 70x45x40 cm. Pokud chcete mít však dva králíky, měli byste klec pořídit větší. Spodní část (vanička) by měla mít nejméně 70x45x14 cm, aby králík tak snadno nevyhazoval podestýlku.

čím se krmí králíci

8. března 2008 v 16:39 | kikina
seno,směs obilovin(ovesné vločky, pšeničné vločky, ječmen, pšenice, lisovaná vojtěška granule, . Příliš obilí způsobuje zažívací potíže a je příliš vydatné.štavnatá krmení- tráva, listy pampelišek, mrkev, kedluben apod... misku s vodou musí mít králík neustále k dispozici. Vhodná je napáječka, které nehrozí znečištění a navíc ji králík nemůže převrhnout.

králíčci

8. března 2008 v 16:34 | kikina
divoce zbarvenýčernýFrancouzský stříbřitýbílý červenooký